موارد استفاده از دستگاه ضبط مکالمات تلفن


موارد زیر در انتخاب و خرید دستگاه ضبط مکالمات تلفن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
1.استفاده از دستگاه ضبط مکالمات تلفن در شکل نامحسوس و جهت شنود مکالمات تلفنی
در این نوع، ابعاد دستگاه و مخفی بودن از اهمیت زیادی برخوردار است و معمولا برای مکانهایی که دارای یک تا 4 خط تلفن هستند استفاده میشود.
موارد استفاده: شنود تلفن در خانه یا مغازه، ضبط مصاحبه های خبرنگاری،ضبط آموزشهای تلفنی مانند آموزشگاهها،ضبط یک داخلی خاص در شرکتها و یا سازمانها
2.ثبت اطلاعات و ضبط مکالمات جهت بررسی در شرایط لزوم
امکان جستجو و یافتن سریع یک مکالمه تلفنی ضبط شده در این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.بنابراین ثبت اطلاعات تماس شامل شماره تماس ، تاریخ و ساعت مکالمه ضبط شده لازم بوده
و در مکانهایی که دارای یک خط تلفن میباشند مدل با کالر آیدی و برای خطوط تلفن بیشتر، سخت افزار به همراه نرم افزار پیشنهاد میگردد.
موارد استفاده : رستورانها و شرکتهای خدماتی ، بازار آهن ،بازار طلا و تمام اصنافی که معاملات تلفنی انجام میدهند.
3.به کارگیری و استفاده از مکالمات ضبط شده و همچنین شماره تماسها به عنوان ابزار فروش و یا خدمات
با استفاده از قابلیتهای نرم افزاری در بستر شبکه میتوان چندین کاربر در یک شرکت و یا مجموعه تعریف کرد که با قابلیت دسترسی امکان استفاده از نرم افزارو مکالمات ضبط شده را داشته باشند.
موارد استفاده : بخش فروش و خدمات پس از فروش شرکتها ، اتصال به نرم افزارهای فروش

ثبت اطلاعات تماس در دستگاه ضبط مکالمات تلفن با کالر آیدی


ثبت تاریخ مکالمه ضبط شده


دستگاه ضبط مکالمات تلفن با کالر آیدی در هر روز یک فولدر با نام تاریخ همانروز در داخل رم ساخته و مکالمات تلفنی ضبط شده در آن روز را داخل فولدر ساخته شده میریزد.

ثبت شماره تماس مکالمه ضبط شده


اطلاعات هر تماس شامل شماره تلفن مکالمه ضبط شده به همراه ساعت، دقیقه و ثانیه و همچنین تعداد زنگ خورده شده و پاسخ داده شده در تماسهای ورودی با فرمت خاصی مطابق شکل در اسم فایل صوتی ثبت میگردند.

طراحی و ساخت دستگاه ضبط مکالمات تلفن 2 کانال آنلاین


دستگاه ضبط مکالمات تفن 2 خط با نرم افزار جدید در مرحله طراحی و ساخت قرار گرفته و پس از انجام مراحل ساخت و تست در مرحله تولید قرار میگیرد.
از امکانات جدید دستگاه ضبط مکالمات تلفن 2 کانال آنلاین امکان اتصال به کامپیوتر و ارتباط با نرم افزار ضبط مکالمات تلفن میباشد.
نرم افزار جدید دارای قابلیتهای بسیار خوب و جدیدی میباشد که در آینده معرفی میگردد.

فعالیت ها

اطلاعات تماس