نحوه اتصال کنترلر سیمکارتی در مدار فرمان تابلو


کنترلر سیمکارتی


کنترلر سیمکارتی


کنترلر سیمکارتی


آموزش اپلیکیشن کنترلر سیمکارتی مدل GC2


کنترلر سیمکارتی

دستگاه کنترل سیمکارتی بورکا مدل GC2 میتواند بوسیله تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن کنترل شود، تمام گوشیهایی که اپلیکیشن بر روی آنها نصب می باشد به عنوان کاربر می باشند و همگی دارای
یک رمز کاربر مشترک می باشند.برای تغییر رمز تنها مدیر میتواند این کار را بوسیله رمز مدیر انجام دهد.
جهت استفاده از اپلیکیشن و راه اندازی سریع دستگاه در 2 مرحله میتوان به این منظور دست یافت. 1- در صفحه اصلی وارد تنظیمات و سپس تنظیمات مدیریتی شوید و در قسمت رمز کاربر،دکمه ویرایش را زده و رمز پیش فرض 11111111 را وارد نموده و آنرا تایید نمایید.
2-در قسمت شماره تلفن، دکمه ویرایش را زده و شماره سیمکارت متصل به دستگاه را وارد نموده و سپس تایید نمایید.
حال اپلیکیشن آماده ارسال اطلاعات می باشد و در صفحه اصلی میتوانید دستورات خاموش و روشن را به دستگاه ارسال نمایید.

کنترلر سیمکارتی

1- هر رله دارای یک کلید خاموش و روشن می باشد.با زدن دکمه روشن یک پیامک به دستگاه ارسال میشود.با دریافت پیامک توسط دستگاه، دستگاه نیز یک پیامک تایید به اپلیکیشن ارسال میکند. 2- مدت زمان روشن ماندن رله در این قسمت نشان داده میشود و برحسب ثانیه بوده و کاربر میتواند در صفحه تنظیمات مدیریتی عدد مربوط به آن را تغییر دهد.
در صورتی که عدد صفر را مانند شکل انتخاب کرده باشید ،در صورت روشن کردن رله تا زمانی که دکمه ی خاموش را فشار ندهید ،رله روشن می ماند.
3-در صورتی که می خواهید از وضعیت کنونی کانالهای دستگاه مطلع شوید ،دکمه وضعیت کانال را بزنید،در این حالت یک پیامک از دستگاه به گوشی شما ارسال شده و وضعیت رله ها به شما ارسال میکند
کاربر میتواند در inbox پیامکهای گوشی خود وضعیت رله های دستگاه را ببیند که به شکل زیر میتواند باشد.
RELAY1 : ON و RELAY2 : OFF ، در این پیام وضعیت هر دو رله دستگاه ارسال میشود.
4-جهت تغییر نام کانالهای دستگاه و نیز انجام تنظیمات مدیریتی از این قسمت باید وارد شوید. 5-جهت اطلاع از مقدار شارژ سیم کارت روی دستگاه و یا ارسال کد شارژبه دستگاه از این قسمت وارد شوید. توجه :زبان دستگاه انگلیسی می باشد بنابراین برای استفاده از این قسمت و دریافت اطلاعات صحیح از شبکه لازم است قبل از اتصال سیمکارت به دستگاه ،زبان سیمکارت را به انگلیسی تغییر دهید.

شماره تماس جهت سفارشات:
021-44127129
021-66789809
0912-8706151

فعالیت ها

اطلاعات تماس